Hlavní stránka

Pojištění klidné dovolené

Nabízíme Vám originální možnost pojistit se proti nepřízni počasí.


Díky této novince můžete žádat odškodné, pokud Vás bude více než polovinu dovolené trápit déšť, či mraky. Nabídka navíc zahrnuje i pojištění právní asistence.

Pojištění nechrání pouze proti vytrvalému dešti. Odškodné získáte, i když bude počasí klasifikováno jako oblačno nebo zataženo. Pojištění se nevztahuje na události způsobené jinými než hydrometeorologickými vlivy, tedy například vulkanickou činností, explozí nebo ohněm.

Pojištění proti špatnému počasí si můžete sjednat za 200 Kč na osobu ke každému zájezdu, který bude uskutečněn mezi 1. červnem a 30. zářím. Minimální délka zájezdu je stanovena na týden a překročit by neměl 15 dní.
   
Pojištěnému turistovi vzniká nárok na pojistné plnění ve chvíli, kdy je počet slunečných dní nižší než polovina doby zájezdu.

Pro získání pojistného plnění stačí po návratu z dovolené vyplnit a odeslat jednoduchý formulář se stručným popisem počasí. Nemusíte složitě prokazovat klimatické podmínky, spolupracujeme totiž s renomovanými meteorologickými službami.

V rámci ochrany proti špatnému počasí navíc získáváte pojištění právní asistence. Vysoce kvalitní asistenční služby zajišťují pomoc v případě problémů, jako je například ztráta dokladů či zavazadel nebo autonehoda. Profesionálně vyškolený tým pracovníků Vám v případě nouze poskytne potřebné informace a pomůže při komunikaci se zahraničními institucemi. Samozřejmostí je i zajištění služeb tlumočníka nebo právního zástupce. Více informací, včetně podmínek naleznete zde.

Technická asistence vozidel AXA ASSISTANCE


Chystáte se letos na dovolenou autem?
Chcete mít jistotu, že bude postaráno nejen o Vaše zdraví, ale i o bezpečí a klidnou cestu?
Už nemusíte mít strach. S technickou asistencí AXA ASSISTANCE Vám pomůžeme při jakémkoliv problému s autem na Vašich cestách v zahraničí. Žádný stres z toho, že se nedomluvíte, nestihnete přijet včas do hotelu, nebo nemáte u sebe dostatečnou finanční hotovost.

Jednoduše zavoláte česky mluvícímu operátorovi, který Vám pomůže celý problém vyřešit.

Pro klienty INVIA, kteří se chystají na zakoupenou dovolenou vlastní dopravou, jsme připravili ve spolupráci s AXA ASSISTANCE jedinečnou nabídku, jak mít na dovolené klid i v případě problémů s automobilem.
Sjednejte si jeden z následujících programů a užívejte si pocit, že se o Vás postaráme.

Programy TECHNICKÉ ASISTENCE
- Program Základ - kryje poruchu vozidla a chybu řidiče – 290 Kč
- Program Plus - kryje poruchu vozidla, nehodu i chybu řidiče - 490 Kč

Hlavní výhody
AXA ASSISTANCE disponuje sítí 40 partnerských poboček, které pro asistenci klientů v zahraničí využívá
    24/7 asistence hovořící česky, anglicky + možnost dalších jazyků
    Klient má pojištěné nejenom zdraví, ale má postaráno během své dovolené i o automobil
    Pojištění se vztahuje na automobil, takže jej tedy může řídit kdokoliv
    Pojištění lze sjednat pro zájezdy, které trvají od 3 do 22 dní
    Stáří vozidla není pro sjednání pojištění rozhodující
    Program lze zakoupit pouze pro vozidlo o celkové hmotnosti do 3,5t