Hlavní stránka

Pojištění klidné dovolené


pojisteni


Nabízíme Vám originální možnost pojistit se proti nepřízni počasí.

Díky této novince můžete žádat odškodné, pokud Vás bude více než polovinu dovolené trápit déšť, či mraky. Nabídka navíc zahrnuje i pojištění právní asistence.

Pojištění nechrání pouze proti vytrvalému dešti. Odškodné získáte, i když bude počasí klasifikováno jako oblačno nebo zataženo. Pojištění nevztahuje na události způsobené jinými než hydrometeorologickými vlivy, tedy například vulkanickou činností, explozí nebo ohněm.

Pojištění proti špatnému počasí si můžete sjednat ke každému zájezdu, který bude uskutečněn mezi 1. červnem a 30. zářím. Minimální délka zájezdu je stanovena na týden a překročit by neměl 15 dní.
 
Pojištěnému turistovi vzniká nárok na pojistné plnění ve chvíli, kdy je počet slunečných dní nižší než polovina doby zájezdu.

Pro získání pojistného plnění stačí po návratu z dovolené vyplnit a odeslat jednoduchý formulář se stručným popisem počasí. Nemusíte složitě prokazovat klimatické podmínky, spolupracujeme totiž s renomovanými meteorologickými službami.

V rámci ochrany proti špatnému počasí navíc získáváte pojištění právní asistence. Vysoce kvalitní asistenční služby zajišťují pomoc v případě problémů, jako je například ztráta dokladů či zavazadel nebo autonehoda. Profesionálně vyškolený tým pracovníků Vám v  případě nouze poskytne potřebné informace a pomůže při komunikaci se zahraničními institucemi. Samozřejmostí je i zajištění služeb tlumočníka nebo právního zástupce.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.