Hlavní stránka
Zájezdy
Singapur

Stylově z Bangkoku do SingapuruMalajský poloostrov byl odedávna díky své poloze křižovatkou kultur, etnik a náboženství a ani dnes tomu není jinak. O relativně malé území se dělí buddhistické Thajsko, muslimská Malajsie s celou směsí etnik a náboženství a na jižním konci poloostrova ležící původně britský Singapur. Během naší cesty navštívíme životem kypící Bangkok, projdeme se starobylými uličkami ostrova Penang či pod zářícími mrakodrapy Singapuru i mezi čajovými plantážemi. Užijeme si pravou thajskou masáž či vyrazíme na vyhlídkové kolo Singapore Flyer – a všude budeme poznávat rozmanitost tohoto krásného koutu světa. Putování nám zpříjemní i fantastické jídlo – pýcha a radost místních obyvatel – a celou cestu si vychutnáme z pohodlí stylových hotelů a unikátních ubytování.
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Zájezd je připraven pro malou skupinu klientů. Pokud vám nevyhovuje publikovaný termín či nějaký detail v programu, rádi vám jej upravíme dle přání a zrealizujeme jako individuální cestu . Kontaktujte prosím naši kancelář .
Velikost skupiny:

4–6 účastníků

Stravování: polopenze

polopenze

Program zájezdu

1. den: Praha – Bangkok : přílet do hl. m. Thajska – "Města andělů" s mnoha buddhistickými chrámy; uvítací večeře na lodi na řece Chao Phraya, rušné dopravní tepně Bangkoku.
3. den: Bangkok : překrásně zdobený areál Královského paláce ; perly thajského chrámového umění – Wat Phra Keo ( smaragdový Buddha ), Wat Po ( 45metrový ležící Buddha ), či Wat Traimit ( Buddha z ryzího zlata ); odpočinkové odpoledne – vyhlášená thajská masáž , či pleťová maska v jednom z příjemných salonů; večeře zaměřená na thajské speciality .
4. den: Bangkok – Kanchanaburi : ranní "železniční trh" – stánky se zbožím rozložené přímo na kolejích; dále do Kanchanaburi – slavný most přes řeku Kwai (námět stejnojmenného filmu) a historická místa spjatá s 2. světovou válkou; ubytování ve stylových bungalovech u řeky Kwai a večeře s etnickým tanečním představením .
5. den: Kanchanaburi : projížďka zajímavou scenérií po proslulé Železnici smrti , jejíž stavba si vyžádala tisíce obětí z řad válečných zajatců; odpočinek v krásně tropické krajině u řeky.
6. den: Kanchanaburi – Bangkok – Kuala Lumpur : návrat do Bangkoku a přelet do Malajsie; přesun do centra města a večeře v observatoři televizní věže Menara KL s výhledem na noční velkoměsto včetně nasvícených dvojčat Petronas Twin Towers .
7. den: Kuala Lumpur : pamětihodnosti malajsijské metropole – etnické a koloniální památky , staré nádraží, Páteční mešita, Náměstí nezávislosti, pestrobarevné hinduistické jeskyně Batu obklopené houfy opic .
8. den: Kuala Lumpur – Cameron Highlands : půldenní přejezd do horské stanice (1300 m n.m.) s příjemným horským klimatem – všudypřítomné čajové plantáže a nádech někdejší koloniální atmosféry; odpolední posezení u čaje s výhledem na plantáž , k večeři místní specialita "steamboat" – kotlík uprostřed stolu, ve kterém se vaří houby, maso i zelenina.
9. den: Cameron Highlands – Penang : návštěva nejznámější čajové továrny s ochutnávkou na zářivě zelených čajových plantážích, procházka mechovým lesem na úpatí hory Gunung Brinchang (2032 m n.m.); přesun na ostrov Penang do George Townu – životem tepající kosmopolitní centrum s romanticky zašlými uličkami a mnoha chrámy ; večerní procházka městem dýchajícím historií, kulturou a vůní kuchyní mnoha zdejších etnik .
10. den: Penang – Singapur: projižďka rikšou po pestrobarevném multikulturním Georgetownu , britská pevnost Cornwallis, shromažďovací dům klanu Khoo , pouliční malby a ochutnávky místní vyhlášené kuchyně , bohatě zdobený jihoindický chrám; odpoledne přejezd na letiště a odlet do Singapuru.
11. den: Singapur – Praha: celodenní prohlídka fascinujícího velkoměsta – ranní pohled na ostrov z výšky vyhlídkového kola Singapore Flyer , britská správní čtvrť připomínající koloniální historii Singapuru , kontrast supermoderní čtvrti Marina Bay s barevnou čínskou čtvrtí , projížďka po řece, večerní výhled z monumentálního mrakodrapu Marina Bay Sands ; rozlučková večeře a přejezd na letiště, přílet do ČR 12. den.

červen 2020

10.06. - 21.06.20 středa - neděle
polopenze letecky
168 800 Kč
cena za 12 dní (11 nocí)

listopad 2020

25.11. - 06.12.20 středa - neděle
polopenze letecky
168 800 Kč
cena za 12 dní (11 nocí)
(TourOperátor: CHINA TOURS, s. r. o.)

Cena zahrnuje

 • letenka Praha–Bangkok / Singapur–Praha (v ekonomické třídě vč. všech poplatků)
 • 2x přelet (Bangkok–Kuala Lumpur a Penang–Singapur)
 • pronajaté mikrobusy
 • výlet vlakem v Kanchanaburi
 • projížďka lodí v Bangkoku a Singapuru
 • 9x hotel **** se snídaní
 • 3x oběd a 8x večeře (obvykle zaměřená na místní speciality)
 • vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
 • 1x thajská masáž
 • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

 • Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class
 • resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky
 • jednolůžkový pokoj – 24000 Kč